KO PIRTS SPĒJ SNIEGT CILVĒKA VESELĪBAI?

  1. Ādai: Karstā gaisa un pirtsslotu masāžas iedarbības rezultātā paplašinās ādas poras, pēc tam aukstā ūdens iedarbības rezultātā strauji sašaurinās, tādejādi āda atgūst tonusu. Lielisks palīgs kā atgūt lielisku izskatu pēc straujas svara samazināšanas vai dzemdībām.Pirts procedūras, palīdz atbrīvoties arī no dažādām dermatoloģiskām kaitēm, attīra ādu, padarot to veselīgu, maigu un novērš paātrinātu novecošanās procesu.
  2. Nervu sistēmai: Pēc pirts pazeminās vai vispār izzūd emocionālā spriedze, atslābinās vai izzūd depresija. Tādēļ pirts procedūras ir iesakāmas cilvēkiem, kas ciešs no stresa un psiholoģiskām problēmām, kuras radījis stress. Mazinoties psiholoģiskajai spriedzei, vienlaicīgi mazinās arī muskuļu spriedze, kas savukārt svarīgi, lai notiktu organisma rehabilitācija.
  3. Imūnsistēmas nostiprināšanai: Pirts paaugstina organisma aizsarg spējas pret vīrusiem un baktēriju infekcijām. Novērota arī pirts pozitīva iedarbība uz alerģiskām saslimšanām. Pirts iedarbojas uz vielmaiņas procesu, sekrēcijas orgāniem, nervu sistēmu, izrāda terapeitisku iedarbību uz elpošanas orgānu saslimšanu un iekšējo orgānu darbības traucējumiem, būtiski uzlabojot pašsajūtu un veicina ātrāku atlabšanu.
  4. Sirdij: Sirds muskuļi aktīvāk saraujas, tas trenē un stimulē sirds audus un muskuļus. Maksimālā slodze sirdij ir kontrasta procedūru laikā (tas jāatminās cilvēkiem, kam ir sirds problēmas, līdz ar to no lēkšanas aukstā ūdenī uzreiz pēc pirts nav vēlams)Pirtī palielinās asins kustības ātrums visā organismā. Pirts ir arī savdabīgs arteriālā asinsspiediena regulātors. Cilvēkiem, kuri cieš no hipertonijas, ieteicams maigs, saudzējošs pirts režīms. Svarīgi ir ievērot ārsta norādījumus. Cilvēkiem, kuri cieš no pazemināta asinsspiediena, ieteicams ieiet dušā, nopeldēties vai norīvēties ar sniegu.  
  5.  Papildus informācija pa tālruni:  +371 27744144

Jautājumi? Rakstiet mums!


Jautājumi? Mēs ar prieku palīdzēsim!https://www.incredit.lv/calculator/precu_rus.htmlO

 .